360 Total Security

Ücretsiz Antivirüs Yazılımı
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut37 MB
  • Sürüm8.2.0.1120
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciQihu 360 Software Co.
360 Total Security bilgisayarınız için kapsamlı bir virüs koruması sunan ve bunun yanında bilgisayar hızlandırma ile gereksiz dosyaları temizleme gibi gelişmiş özellikleri de beraberinde getiren ücretsiz antivirüs yazılımıdır.

360 Total Security bilgisayarınız için kapsamlı bir virüs koruması sunan ve bunun yanında bilgisayar hızlandırma ile gereksiz dosyaları temizleme gibi gelişmiş özellikleri de beraberinde getiren ücretsiz antivirüs yazılımıdır.

Virüsleri tarayıp onlardan kurtulmanızı sağlayan 360 Total Security programı bunu 3 farklı virüs tarama seçeneği ile gerçekleştirmektedir. Hızlı tarama, Tam tarama ve Özel tarama fonksiyonları ile ihtiyacınıza uygun tarama şeklini başlatabilirsiniz.

Gerçek zamanlı koruma sağlayan 360 Total Security programı ile internetten indirdiğiniz dosyalar otomatik olarak analiz edilir, online alışverişlerinizi güven altına alınır, kötü amaçlı internet siteleri engellenir, web kameranız güven altına alınarak kişisel bilgileriniz korunur. 360 Total Security programının faydalı ve kullanışlı özellikleri saymakla bitmezken aynı zamanda USB belleklerini ve harici depolama cihazlarınız otomatik olarak taramaktadır.

Daha bilgisayarınız açılamaya başlarken devreye girerek denetlemeye başlayan 360 Total Security programı bu sayede bilgisayarınızı hızlandırır.

Kullanışlı özelliklere sahip 360 Total Security oldukça gelişmiş bir tasarımda olup tamamen ücretsiz antivirüs koruma sağlamaktadır.  

360 Total Security indir